«Кишенькова книжка емоційного інтелекту»
Джилл Хессон

Про книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон

У книжці вміщено теоретичні відомості та практичні поради щодо розвитку емоційного інтелекту та керування своїми почуттями. Ознайомившись із ними, ви навчитеся співіснувати з усіма своїми емоціями та обертати їх собі на користь у будь-якій ситуації, а також розвинете емоційну чутливість та емпатію.

«Кишенькова книга емоційного інтелекту» Джила Хессона — дуже практична книжка, сповнена ідеями та прийомами, які допоможуть вам зрозуміти та навчитися керувати емоціями.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон

ЦитатаЛюди забудуть ваші слова, забудуть ваші вчинки, але ніколи не забудуть почуття, які ви по собі полишили.
ЦитатаЕмоції кажуть: поквапся. Мудрість каже: почекай.
ЦитатаПереможці беруть відповідальність на себе. Переможені перекладають провину на інших.
ЦитатаСміливість — це не відсутність страху, а радше усвідомлення того, що є дещо, важливіше за страх.

Відгуки на книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

627 переглядів