«Культурний код. Секрети успішної взаємодії в команді»
Деніел Койл

Про книгу «Культурний код. Секрети успішної взаємодії в команді» Деніела Койла

Звідки береться велика культура? Як ви побудуєте та підтримуєте це у своїй групі чи зміцните культуру, яка потребує виправлення?

У «Культурному коді» Деніел Коул заходить у деякі з найуспішніших організацій у світі, зокрема, SEAL Team Six ВМС США, IDEO та Сан-Антоніо Сперс. Він демістифікує процес формування культури, визначаючи три ключові навички, які породжують згуртованість і співпрацю, і пояснює, як різноманітні групи вчаться функціонувати з єдиною думкою. Спираючись на приклади, які варіюються від інтернет-магазину Zappos до комедійної трупи Upright Citizens Brigade до зухвалої банди викрадачів коштовностей, Коул пропонує конкретні стратегії, які стимулюють навчання, сприяють співпраці, формують довіру та стимулюють позитивні зміни. Коул розкриває корисні історії невдач, які ілюструють, чого не слід робити, спростовує поширені помилки та ділиться порадами щодо реформування токсичної культури. Поєднуючи передову науку, практичні знання від лідерів світового класу та практичні ідеї щодо дій, Культурний код пропонує дорожню карту для створення середовища, де інновації процвітають, проблеми вирішуються, а результати перевершують очікування.

Культура — це не те, чим ви є, це те, чим ви займаєтесь. Код культури передає владу у ваші руки. Незалежно від розміру вашої групи чи вашої мети, ця книга може навчити вас принципам культурної хімії, які перетворюють окремих людей на команди, які можуть разом робити дивовижні речі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Культурний код. Секрети успішної взаємодії в команді» Деніела Койла українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Культурний код. Секрети успішної взаємодії в команді» Деніела Койла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

487 переглядів