«Крути 1918»
Костянтин Тур-Коновалов

Про книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова

Січень 1918 року видався холодним. До Києва наближаються більшовицькі загони. Сини генерала контррозвідки УНР Олекса та Андрій до нестями закохані в інститутку Софію, але обидва мусять стати на захист молодої держави та рідного міста. Несподівано спалахує повстання на заводі «Арсенал», і на боротьбу із заколотниками відправляють усе боєздатне військо. Супроти численної армії Муравйова на станції Крути лишаються тільки необстріляні студенти і юнкери, серед яких і Андрій. Сто років тому, як і сьогодні, без страху й сумнівів вони приймуть бій за найдорожче…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова

Читати онлайн книгу «Крути 1918» Костянтин Тур-Коновалов українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Крути 1918
Костянтин Тур-Коновалов


Сiчень 1918 року видався холодним. До Киева наближаються бiльшовицькi загони. Сини генерала контррозвiдки УНР Олекса та Андрiй до нестями закоханi в iнститутку Софiю, але обидва мусять стати на захист молодоi держави та рiдного мiста. Несподiвано спалахуе повстання на заводi «Арсенал», i на боротьбу iз заколотниками вiдправляють усе боездатне вiйсько. Супроти численноi армii Муравйова на станцii Крути лишаються тiльки необстрiлянi студенти i юнкери, серед яких i Андрiй. Сто рокiв тому, як i сьогоднi, без страху й сумнiвiв вони приймуть бiй за найдорожче…

Костянтин Тур-Коновалов

Крути 1918© Тур-Коновалов К., Лiсовикова О., 2018

© Good Morning Film, за пiдтримки Держкiно, фото, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2018Дизайнер обкладинки Сергiй Прокопчук, Image Laboratory LOOMA 

Фото на обкладинцi Костянтина Мохнача

Фото на вклейцi Євгена Власова, Богдана Дiева, Ганни Бешкенадзе


* * *


Борцям за свободу Украiни присвячуеться


Вони хотiли жити у вiльнiй краiнi


Такi часи, що навiть святiй людинi частiше потрiбен пiстолет, анiж молитва.

    Карл Густав Емiль Маннергейм

Лише вiльний громадянин мае вiтчизну; раб, крiпак, пiдданець деспота мають тiльки батькiвщину.

    Анатоль Франс


Вiд автора


Розповiдь про кривавi подii пiд Крутами 1918 року потребуе кiлькох передмов. Адже спливло вже сто рокiв, i Першу свiтову оповив серпанок iсторii. Мало кому вiдомо, що вiдбувалося на той час на теренах нашоi прекрасноi Батькiвщини. А вже про те, хто й скiльки разiв переписував iсторiю на догоду владi, що часто змiнювалась, я й не згадуватиму. Саме тому спочатку розповiм про те, що значила Перша свiтова вiйна для краiни, i про те, що на ту пору значила наша краiна для свiту. Повiр менi, вдумливий читачу: пiсля кiлькох сторiнок передмов ти значно краще зрозумiеш не лише те, ЩО САМЕ сталося бiля залiзничноi станцii того сiчневого дня, а й ЧОМУ це сталося. А вiдтак повнiше усвiдомиш, що насправдi значив той бiй.

І ще: цей роман не е анi цiлковито вигаданим, анi винятково документальним. Проте читач знайде тут i карту подiй, i цитати з розповiдей очевидцiв, i навiть газетнi вирiзки.

Відгуки на книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

585 переглядів