«Крути 1918»
Костянтин Тур-Коновалов

Про книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова

Січень 1918 року видався холодним. До Києва наближаються більшовицькі загони. Сини генерала контррозвідки УНР Олекса та Андрій до нестями закохані в інститутку Софію, але обидва мусять стати на захист молодої держави та рідного міста. Несподівано спалахує повстання на заводі «Арсенал», і на боротьбу із заколотниками відправляють усе боєздатне військо. Супроти численної армії Муравйова на станції Крути лишаються тільки необстріляні студенти і юнкери, серед яких і Андрій. Сто років тому, як і сьогодні, без страху й сумнівів вони приймуть бій за найдорожче…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова

Читати онлайн книгу «Крути 1918» Костянтин Тур-Коновалов українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Крути 1918
Костянтин Тур-Коновалов


Сiчень 1918 року видався холодним. До Киева наближаються бiльшовицькi загони. Сини генерала контррозвiдки УНР Олекса та Андрiй до нестями закоханi в iнститутку Софiю, але обидва мусять стати на захист молодоi держави та рiдного мiста. Несподiвано спалахуе повстання на заводi «Арсенал», i на боротьбу iз заколотниками вiдправляють усе боездатне вiйсько. Супроти численноi армii Муравйова на станцii Крути лишаються тiльки необстрiлянi студенти i юнкери, серед яких i Андрiй. Сто рокiв тому, як i сьогоднi, без страху й сумнiвiв вони приймуть бiй за найдорожче…

Костянтин Тур-Коновалов

Крути 1918© Тур-Коновалов К., Лiсовикова О., 2018

© Good Morning Film, за пiдтримки Держкiно, фото, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2018Дизайнер обкладинки Сергiй Прокопчук, Image Laboratory LOOMA 

Фото на обкладинцi Костянтина Мохнача

Фото на вклейцi Євгена Власова, Богдана Дiева, Ганни Бешкенадзе


* * *


Борцям за свободу Украiни присвячуеться


Вони хотiли жити у вiльнiй краiнi


Такi часи, що навiть святiй людинi частiше потрiбен пiстолет, анiж молитва.

    Карл Густав Емiль Маннергейм

Лише вiльний громадянин мае вiтчизну; раб, крiпак, пiдданець деспота мають тiльки батькiвщину.

    Анатоль Франс


Вiд автора


Розповiдь про кривавi подii пiд Крутами 1918 року потребуе кiлькох передмов. Адже спливло вже сто рокiв, i Першу свiтову оповив серпанок iсторii. Мало кому вiдомо, що вiдбувалося на той час на теренах нашоi прекрасноi Батькiвщини. А вже про те, хто й скiльки разiв переписував iсторiю на догоду владi, що часто змiнювалась, я й не згадуватиму. Саме тому спочатку розповiм про те, що значила Перша свiтова вiйна для краiни, i про те, що на ту пору значила наша краiна для свiту. Повiр менi, вдумливий читачу: пiсля кiлькох сторiнок передмов ти значно краще зрозумiеш не лише те, ЩО САМЕ сталося бiля залiзничноi станцii того сiчневого дня, а й ЧОМУ це сталося. А вiдтак повнiше усвiдомиш, що насправдi значив той бiй.

І ще: цей роман не е анi цiлковито вигаданим, анi винятково документальним. Проте читач знайде тут i карту подiй, i цитати з розповiдей очевидцiв, i навiть газетнi вирiзки.

Відгуки на книгу «Крути 1918» Костянтина Тур-Коновалова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

619 переглядів