«Аптекарка»
Інґрід Ноль

Про книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль

Ця лікарняна палата – її сповідальня. Вона так довго наважувалася на те, щоб розповісти свою історію. Її ім’я – Гелла. Вона аптекарка. У дитинстві її прозвали вбивцею. Мило, чи не так? Дівчина мріяла про серйозні стосунки та життя як у всіх. Але доля звела її з гульвісою Левіном. Чи кохав він її? Хтозна. Зраджував? Так. Бо єдине, що йому подобалося в ній, – пляшечка з отрутою, яку Гелла тримала в шафі. Пляшечка, що могла дати їм усе: власний будинок, дорогі автівки, розкішне життя. За яке заплатить хтось інший. Власним життям.

Важко буде тільки першого разу. А потім – усе як за рецептом. Без каяття, сумнівів та докорів сумління. Головне – не помилитися з дозуванням. Ти ж завжди була хорошою аптекаркою, Гелло? Ти ніколи не помилялася…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Аптекарка» Інґрід Ноль та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Аптекарка» Інґрід Ноль: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Аптекарка» Інґрід Ноль і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль

Читати онлайн книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Аптекарка
Інгрiд Нолль


Ця лiкарняна палата – ii сповiдальня. Вона так довго наважувалася на те, щоб розповiсти свою iсторiю. Їi iм’я – Гелла. Вона аптекарка. У дитинствi ii прозвали вбивцею. Мило, чи не так? Дiвчина мрiяла про серйознi стосунки та життя як у всiх. Але доля звела ii з гульвiсою Левiном. Чи кохав вiн ii? Хтозна. Зраджував? Так. Бо едине, що йому подобалося в нiй, – пляшечка з отрутою, яку Гелла тримала в шафi. Пляшечка, що могла дати iм усе: власний будинок, дорогi автiвки, розкiшне життя. За яке заплатить хтось iнший. Власним життям.

Важко буде тiльки першого разу. А потiм – усе як за рецептом. Без каяття, сумнiвiв та докорiв сумлiння. Головне – не помилитися з дозуванням. Ти ж завжди була хорошою аптекаркою, Гелло? Ти нiколи не помилялася…

Інгрiд Нолль

Аптекарка


Для Грегора

1


Окрiм родинного девiзу «Про грошi не говорять, ними володiють», а також невиправданоi гординi, моя мама не успадкувала вiд свого роду жодних благ. Моему батьковi вона загалом була покiрною ? та за його вiдсутностi могла виростати до розмiру тиранозавра. Ми, дiти, зрозумiли це тодi, коли тато без якихось очевидних причин вiдрiкся вiд м’яса, став вегетарiанцем i намагався схилити до цього всю сiм’ю. Щоправда, вiн iз милосердя таки дозволяв нам, бо ми ж iще ростемо, трiшки лiонськоi ковбаси, одне яйце щонедiлi чи кiлька крихiтних фрикадельок у томатному соусi.

Коли всi iншi господинi о четвертiй годинi пiсля обiду варили каву, наша товста, низенька мати влаштовувала для себе, для мене i для мого брата справжню м’ясну оргiю. То був чи не единий випадок панiбратства, у якому ii можна було б звинуватити i вiд якого ми отримували страшенне задоволення.

Неначе приховуючи слiди вбивства, ми повиннi були знищити всi м’яснi залишки до того часу, як додому повертався тато. Жодна кiсточка, жодна шкварочка, жоден хрящик, так само як i жоден запах чи брудна тарiлка не мали б залишитися свiдком нашого таемного злодiяння. Ми чистили зуби, виносили смiття й повертали кухнi стан невинностi за допомогою лимонного спрею.

А втiм, якщо чесно, то я була бiльше татковою доцею i страждала вiд того, що зраджувала його з м’ясом. Якби його навернення не вiдбулося за рiк до найбiльшоi травми мого дитинства, то я б точно звинувачувала у цьому себе.

Відгуки на книгу «Аптекарка» Інґрід Ноль

2 відповіді до “Аптекарка”

  1. Avatar Олена :

    У мене питання не стосовно саме цієї книги, а жанру “жіночий детектив”. Що це взагалі за назва, що за дивний химерний жанр? Жіночий детектив це, в біса, що? Це більше тупий чи навпаки? Це хлопець и чоловік не зрозуміє? Але чим жіночий мозок відрізняється від чоловічого настільки що потрібні окремі жіночі жанри книг? Або це якось пов’язано зі статевими органами..але який стосунок це має до книг?? Якщо ми читаємо піпіркою (не знала)) чому нема чоловічих жанрів?
    Звісно, я розумію, що це означає, але невже не можна користатися нормальними назвами: “романтичний детектив”, “легкий” чи “гумористичний” залежно від сюжету. Справа навіть не тільки в відокремленні жіночих жанрів від решти, але і у тому чи чоловіки також іноді можуть читати подібне. П.с. я не рад фемка, просто дуже неприємно бачити такі дивні назви піджанрів там, де головний сюжет ніяк не пов’язаний зі статтю читача. Якщо прочитали, дякую за увагу)

  2. Avatar Валентина :

    Відносно такого означення я не переймаюся, бо багато років читаю детективи , написані виключно жінками. Я не феміністка, але ці книга мені ближчі, приємніші, глибші в розкритті характерів героїв – жінок. Не нав’язую абсолютно нікому свою думку, адже кожен вибирає те, що йому чи їй приємно читати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1434 переглядів