Жіночі детективи

Сортирувати за:

Жіночі детективи: читайте і захоплюйтеся!

Детектив про жінку-детектива – особливий різновид детективного жанру, де злочини розслідують жінки. Це можуть бути професійні поліцейські, любительки розшукової справи або навіть домогосподарки, які вирішили спробувати себе в цій непростій роботі. Зазвичай жінки відрізняються проникливістю, інтуїцією і знаходять ниточки, що ведуть до розв’язки, там, де чоловіки пройшли б мимо.

Особливу увагу варто приділити детективам, де головну роль на себе беруть секретарки і помічники поліцейських. Вони не вважаються фахівцями, але завзяття та бажання допомогти, часто через нерозділене кохання, штовхає їх на авантюри, і все заради того, щоб довести відданість своєму шефу. Навіть того не підозрюючи, вони знаходять самі правильні шляхи, повністю ігноруючи смертельну небезпеку.

Іноді жінкам відведена другорядна роль. Наприклад, над розкриттям злочину працює ціла команда досвідчених поліцейських, а жінці-судмедексперта тільки дається завдання зробити необхідні дослідження. Часто саме вона стає головною дійовою особою, виявляючи найнесподіваніші факти вбивств.

Зазвичай детективи про жінок-поліцейських наповнені сімейними драмами і інтригами, адже часто жінки з головою занурюються в роботу з пошуку злочинців з особистих мотивів: після пережитих трагедій, наприклад, викрадення дитини або вбивства коханої людини. Ними рухає почуття помсти і справедливості, тому вони готові розкрити навіть самі заплутані злочини, на які інші вже махнули рукою.

Зазвичай жіночі детективи – це плід творчості авторів-жінок. Деякі описують себе або своїх знайомих, але в будь-якому випадку жінці простіше писати про свою жіночу природу, особливості мислення, емоції і переживання своїх героїнь. Детективні розслідування – тільки частина їх насиченого життя: часто робота перетинається з особистими відносинами, вирішенням власних проблем і сімейними клопотами.

У детективах, де жінка розслідує вбивства, зазвичай кілька сюжетних ліній, багато другорядних персонажів і цілий лабіринт заплутаних подій. Важливо уважно стежити за цим строкатим калейдоскопом, адже фінал може бути дуже ефектним, і навіть самий непримітний герой може виявитися важливим дійовою особою і навіть злочинцем.

Книги про слідчого-жінку захоплююче читати і чоловічої аудиторії, адже іноді залізна хватка слабкої статі вражає навіть самих рішучих чоловіків. Особливо рекомендуємо такі сюжети тим, хто вважає, що жінки поступаються чоловікам в майстерності поліцейського справи. З нашими творами ми доведемо, що жінки – такі ж безстрашні, вольові та компетентні.

У всіх російських детективах, де детектив – жінка, цікаво спостерігати за психологією головної героїні, проникаючи в її внутрішній світ, дізнаючись її минуле, вивчаючи її оточення. Часто жіночі детективи межують з такими жанрами, як психологічний трилер, любовний роман, а іноді і фентезі. Потрапляючи в інший вимір, дівчата і жінки обов’язково повинні вивчити новий світ і розкрити древні таємниці і злочини, до яких навіть боялися наблизитися місцеві жителі.

Кращі жіночі детективи – в нашій електронній бібліотеці

Якщо ви хочете весело і цікаво провести час з книгою, рекомендуємо звернути увагу на жанр іронічного детективу. Серед криміналу і драматизму злочинів читачі обов’язково повеселяться з кумедними героями і курйозами, які постійно їх переслідують.

Легкі детективи з жінками-детективами – це не тільки відмінний відпочинок, але і роздуми про вічні цінності, висміювання людських вад, можливість черговий раз задуматися про життєві пріоритети і своє ставлення до оточуючих. Якщо ви починаєте читати таку книгу, від неї практично неможливо відірватися: легкий стиль, колоритні персонажі і ваблять інтриги змушують забути про все.

Сучасні російські жіночі детективи часто зачіпають актуальні проблеми нашого суспільства: конфлікти між дітьми і батьками, спроби вийти заміж за розрахунком, готовність на протизаконні афери заради великих грошей, лицемірство і зрада через великого спадку і багато іншого. Образи в таких романах взяті прямо з життя, тому тут є, над чим замислитися …

На нашому порталі – безліч жіночих детективів як зарубіжних, так і російських авторів. Олександра Марініна, Тетяна Устинова, Олена Михалкова, Ірина Градова – ці та інші письменниці мають безліч окремих романів і серій, їх роботи стали бестселерами і відзначені престижними нагородами. Подаруйте собі задоволення поринути в творчість талановитих авторів.

На нашому сайті ви маєте можливість скачати книги жіночі детективи безкоштовно в форматах fb2, rtf, epub, txt, вибравши для електронної книги будь-яку історію на свій смак. У нашому списку детективного жанру – новинки жіночого детектива і легендарні класичні роботи, окремі романи, оповідання й повісті, цілі серії гостросюжетних історій. Якщо ви хочете приємно провести вечір, пропонуємо вибрати на сайті короткі жіночі детективи.

Також наші відвідувачі можуть читати онлайн жіночі колективи безкоштовно, без реєстрації, заходячи на сайт з будь-якого пристрою, будь то телефон або планшет. Якщо ви віддаєте перевагу слухати аудіокниги, в нашій бібліотеці є і такий формат літератури, який зараз стає все більш популярним.