«Анатомія письменниці. Як творити живі тексти»
Таіс Золотковська, Слава Світова, Ольга Купріян, Наталія Довгопол, Олександра Орлова, Галина Ткачук, Христя Венгринюк, Оксана Лущевська, Таня Стус, Христина Лукащук, Надійка Гербіш, Таня Поставна

Про книгу «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Таіс Золотковської

«Анатомія письменниці» — це книжка-подорож, книжка-інструмент, книжка-натхнення, де під однією палітуркою зібралися разом сучасні українські авторки та письменниці минулого. Це інтимна розмова про творчість, під час якої ви дізнаєтеся про методи письма кожної авторки, їхні історії успіхів та невдач, джерела ідей, боротьбу з письменницькими блоками та ритуали, що допомагають писати. Також тут ви знайдете важливі інструменти й практичні вправи для розвитку письменницької майстерності та творчості. Ця книжка для вас, щоб ви повірили у свої сили, віднайшли свій авторський голос і почали писати.

Про що розкажуть авторки?

  • Чому я пишу: розповідь про творчий шлях та пошуки власних сенсів.
  • Джерела: звідки беруться ідеї та як із ними працювати, як народжується історія.
  • Ритуали: який режим роботи, коли пишеться краще, самодисципліна і робочий графік письменниці.
  • Світло творчості: контролювати весь процес чи бути провідником?
  • Метод: як триває робота над текстом від чернетки до книжки.
  • Вправи: творчі завдання, поради.

Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Таіс Золотковської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти» Таіс Золотковської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

17 переглядів