Христя Венгринюк

Христя Венгринюк

  • Дата народження: 10.09.1987
  • Країна: Україна

Біографія Христі Венгринюк

Хри́стя Венгриню́к, повне ім’я Христи́на Ю́ріївна Венгриню́к — українська письменниця (прозаїк, поетеса, драматург), літературознавиця, малює картини.Кандидатка філологічних наук. Захистила кандидатську дисертацію з життя та творчості української письменниці Наталени Королеви. Є співзасновницею видавництва «Чорні вівці», де обіймає посаду головного редактора. Засновниця студії мистецтва «МонмАРТр», де викладала живопис здебільшого діткам з особливостями (з розладами центральної нервової системи, аутизмом, дитячим церебральним паралічем).


Цікаві факти про Христі Венгринюк розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Христі Венгринюк українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Христі Венгринюк. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Христі Венгринюк саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Христі Венгринюк українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Христя Венгринюк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *