Вірш «А ви змогли б?»
Володимир Маяковський

Вірш «А ви змогли б?» Володимира Маяковського

Я вмить закреслив карту буднів,
хлюпнувши фарбами зі склянок.
Відкрив я в холодці на блюді
вилицюватість океану.
З рибин на вивісках строкатих
читав я губ нових порив.
А ви
ноктюрн
змогли б заграти
на флейті заржавілих ринв?

Перекладач: П. Воронько

Аналіз вірша «А ви змогли б?» Володимира Маяковського

У рядках цього вірша Маяковського розкривається тема краси навколишнього світу. У зв’язку з нею реалізується ідея про те, що людина сама вирішує, як їй сприймати світ: як сірі будні або як яскраву надихаючу реальність.

Вірш був написаний 1913, через рік після того, як зійшла творча зоря поета.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «А ви змогли б?» Володимира Маяковського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «А ви змогли б?» Володимира Маяковського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «А ви змогли б?» Володимира Маяковського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на вірш «А ви змогли б?» Володимира Маяковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *