«7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі»
Стівен Кові

Про книгу «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі» Стівена Кові

Книжка про принципи, які зміцнюються сім’ю.

Стівен Кові взяв за основу сім принципів ефективності людини і пояснив, які їх використовувати у сімейному житті. Так, однією із найважливіших звичок людини є постановка цілей. Автор переконаний, що сім’ї збудують щасливе майбутнє тільки тоді, коли матимуть однакове бачення майбутнього і спільні цілі. В ідеалі кожна сім’я має мати місію.

Кожному із семи принципів присвячений окремий розділ. В кінці кожного розділу — запитання для спільного обговорення (Які сімейні зустрічі допоможуть вирішити наші проблеми? Чи важливими є для вас час, проведений із кожним членом сім’ї окремо?) і завдання або різні приклади проведення часу разом (зберіться всі разом і заплануйте загальносімейні події на найближчі 1-2 місяці).

Завдяки цій книзі ви дізнаєтеся:

  • як поставити спільну для всіх членів сім’ї ціль,
  • що таке мислення за принципом «виграш/виграш»,
  • чому емпатія і розуміння важливі,
  • як в сім’ї розставити пріоритети і сформулювати сімейну місію.

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі» Стівена Кові та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі» Стівена Кові: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі» Стівена Кові і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі» Стівена Кові

Одна відповідь до “7 звичок надзвичайно ефективних сімей. Як створити сімейний затишок у нашому буремному світі”

  1. Avatar Софія :

    Книга сподобалось, дає розуміння, активну позицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

220 переглядів