Трилогія про Білла Годжеса

Серія книг «Трилогія про Білла Годжеса»

Книги з серії «Трилогія про Білла Годжеса» по порядку

Опис серії книг «Трилогія про Білла Годжеса» Стівена Кінга

Стівен Кінг прославився своїми хоррор-романами – вони в нього справді моторошні та водночас цікаві. Але серія «Трилогія Білла Ходжеса» Стівена Кінга належить до жанру крутого детектива. У ній розповідається про поліцейського у відставці, який хоче розібратися з однією заплутаною справою, яку так і не було розкрито.

В американському містечку Середнього Заходу відбувається жахлива подія. Мерседес в’їжджає в натовп людей – багато гине, але ще більше зазнають різних травм. Хто був за кермом і чому це зробив – це так і залишається загадкою. За справу йде Керміт Вільям Ходжес, який навіть не підозрює, чим усе закінчиться.

У серії три книги, кожна з яких – це продовження попередньої частини. Стівен Кінг вміє створювати не лише моторошні історії, а й заплутані детективні. Читати його романи – суцільне задоволення. Герої прописані відмінно, сюжет затягує з першої сторінки, а розгадку ви дізнаєтесь лише наприкінці. Перевірте свою здогадливість – читати книги можна прямо зараз завдяки нашому сайту.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Трилогія про Білла Годжеса» Стівена Кінга розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Трилогія про Білла Годжеса» Стівена Кінга українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Трилогія про Білла Годжеса»

Одна відповідь до “Трилогія про Білла Годжеса”

  1. Avatar Ніна :

    Як згадую кожну книгу серії «Трилогії Білла Ходжеса» в мене мурахи бігають по шкірі. Крутий, якісний детектив, так з матюками але не без цього. Тільки так він міг передати відчття кожного героя. Моя оцінка 5 з 5 раджу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *