Темна вежа

Серія книг «Темна вежа»

Опис серії книг «Темна вежа» Стівена Кінга

Серія «Темна вежа» Стівена Кінга написана на стику різних жанрів, як містика, фентезі, вестерн та фантастика. Це наймасштабніша робота письменника, яка до того ж була високо оцінена не лише шанувальниками його творчості, а й критиками. Серія має не лише незліченну кількість фанатів по всьому світу, а й багато фан-клубів.

Автор понад тридцять років присвятив написанню цього циклу. При цьому головним завданням було поєднати інші твори письменника в один спільний світ. Тут піднято актуальні теми, як протистояння добра і зла, подорожі в часі та між світами, спокута гріхів, небезпека новітніх технологій, життя після смерті та багато іншого.

Якщо простими словами, то сюжет полягає в тому, що головний герой – це суворий чоловік, який намагається врятувати спочатку свій світ, потім наш реальний, а потім і весь Всесвіт. Все тут тримається на Темній Вежі, яку тримають промені. Якщо промені пропадуть, Вежа рухне, а з нею і все інше. Злі сили намагаються цьому посприяти, а Стрілець намагається все захистити.

Ця серія разюче відрізняється від усієї творчості Стівена Кінга. Він прискіпливо прописує всі деталі світу, у якому відбуваються події. Цікаво те, що ви зможете знайти посилання до різних інших книг, а тому залишитеся в повному захваті.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Темна вежа» Стівена Кінга розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Темна вежа» Стівена Кінга українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Темна вежа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1121 переглядів