Народ Повітря

Серія книг «Народ Повітря»

Опис серії книг «Народ Повітря» Голлі Блек

Серія «Народ Повітря» Голлі Блек розповість дуже красиву та місцями жорстоку історію про світ фейрі. Це магічні істоти, які мають неймовірну силу, схильні до моторошних розваг, але вони переслідують справедливість.

У цьому світі проти своєї волі виявляється Джуд Дуарте. Це звичайна смертна дівчина, яка тепер має навчитися жити заново, тільки вже у світі магії та пригод. Вона має адаптуватися під нові умови, вижити і навіть довести всім, що вона чогось варта. А ще на горизонті з’являється такий гарний і привабливий чоловік.

З кожною новою книгою Джуд та принц фейрі Кардан повинні справлятися з новими випробуваннями. Кардан претендує на королівський престол, а тому навколо буде багато інтриг та змов, але й кохання тут грає велику роль – персонажам потрібно зрозуміти себе, свої почуття і нарешті визначитися з тим, чого вони хочуть один від одного.

Книжки дуже цікаві. Спостерігати за тим, як розгортаються події на фоні магічного світу, фейрі сподобається багатьом. Четверта частина є окремою історією, яка розповідає про перспективи Кардану, але при цьому вона не менш цікава.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Народ Повітря» Голлі Блек розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Народ Повітря» Голлі Блек українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Народ Повітря»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *