Гравіті Фолз

Серія книг «Гравіті Фолз»

Опис серії книг «Гравіті Фолз» Алекса Гірша, Роберта Рензетті

Серія «Гравіті Фолз» Алекса Гірша, Роберта Рензетті сподобається тим, хто захоплений однойменним мультфільмом. Це історія про двох близнюків на ім’я Мейбл і Діппер, які відрізняються розумом та кмітливістю. Вони постійно потрапляють у дивовижні пригоди, у тому числі знаходять неординарні виходи.

Комікси сподобаються тим, хто любить не лише читати, а й розглядати картинки. Герої розважаються, вигадують собі пригоди, закохуються, розчаровуються і знову сміються з власних помилок. Коли на душі сумно, варто обов’язково поринути у цю серію.

Сподобається вона підліткам і дорослим, які свого часу дивилися мультфільм, а тепер хочуть знову повернутися до улюблених героїв і вирушити на пошуки нових проблем та пригод. Читаються книги швидко, а задоволення ви отримаєте величезне.

Серія включає багато книг, кожна з яких є унікальною по-своєму. Можна навіть частини читати за порядку, оскільки це окремі історії. Але все ж таки ми рекомендуємо не порушувати порядок, щоб повною мірою насолодитися життям головних героїв та їхніх друзів.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Гравіті Фолз» Алекса Гірша, Роберта Рензетті розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Гравіті Фолз» Алекса Гірша, Роберта Рензетті українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Гравіті Фолз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *