Assassin

Серія книг «Assassin»

Опис серії книг «Assassin» Робін Гобб

Трилогія про Провісників / The Farseer Trilogy

Перший цикл книг про Всесвіт Елдерлінгів. У трилогії розповідається про династію Провісників. Головним героєм є бастард королівського спадкоємця, Провісник Фітц Чіверлі (Fitz Chivalry Farseer), що виріс серед слуг і за наказом діда-короля, з юних років готувався в таємні вбивці. Королівство Шести герцогств переживає тяжкі часи, — король хворий і слабкий, його сини ненавидять один одного, а прибережні поселення королівства страждають від нападів кровожерливих піратів з Островів Божественних Рун, наділених загадковою магією і припливають до берегів Шести Герцогств на червоних кораблях.

  • Учень убивці / Assassin’s Apprentice (1995)
  • Королівський убивця / Royal Assassin (1996)
  • Мандри убивці / Assassin’s Quest (1997)

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Assassin» Робін Гобб розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Assassin» Робін Гобб українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Assassin»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *