Робін Гобб

Робін Гобб

  • Дата народження: 05.03.1952
  • Країна: США

Біографія Робін Гобб

Маргарет Астрід Ліндгольм-Огден — американська письменниця, яка працює в жанрі фентезі. Відома під псевдонімами Робін Гобб і Меган Ліндгольм. З 1983 по 1992 рік Маргарет писала виключно під псевдонімом Меган Ліндхольм. Книги написані під цим псевдонімом, як правило відносяться до сучасної фантастики. У 1995 році письменниця почала використовувати псевдонімом Робін Гобб. В даний час її твори публікуються під обома псевдонімами. Станом на 2003 було продано понад 1 мільйон копій перших дев’яти романів Робін Гобб.


Цікаві факти про Робін Гобб розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Робін Гобб українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Робін Гобб. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Робін Гобб саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Робін Гобб українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Робін Гобб»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *