Джеймс М. Кейн

Джеймс М. Кейн

  • Дата народження: 01.07.1892 - 27.10.1977
  • Країна: США

Біографія Джеймса М. Кейна

Джеймс М. Кейн — американський письменник і журналіст, автор детективних романів, повістей та оповідань.

Після Великої депресії, 1931 року, Кейн вирушає до Голлівуду працювати сценаристом для студії «Парамаунт Пікчерз». Його перший сценарій — детективне оповідання «Немовля в холодильнику» — досить успішне, і Кейн береться за свій перший роман. Це зайняло шість місяців. Опублікований в 1934 «Листоноша завжди дзвонить двічі» стає однією з перших комерційно успішних американських книг: бестселер у твердій палітурці, бестселер у м’якій палітурці, театральна постановка, екранізація.

До 1941 року Кейн дуже успішно працює в жанрі чорного детективу, його романи, повісті та оповідання користуються величезною популярністю у критиків та читачів. Його останній твір у цьому жанрі – роман «Мілдред Пірс» (1941).


Цікаві факти про Джеймса М. Кейна розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеймса М. Кейна українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джеймса М. Кейна. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джеймса М. Кейна саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джеймса М. Кейна українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джеймс М. Кейн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *