Христина Лукащук

Христина Лукащук

  • Дата народження: 1972 р.
  • Країна: Україна

Біографія Христини Лукащук

Христина Лукащук – знана авторка, в поле зору якої потрапляють жінки, наші сучасниці, з усіма їхніми проблемами й сподіваннями. Критичний читач скаже, що про це вже писано-переписано і що відкрити в цій темі щось нове неможливо. Якби так само думали письменники, то любовні романи припинили би своє існування ще в позаминулому столітті, бо тема «жінка в любові» – невичерпна.


Цікаві факти про Христини Лукащук розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Христини Лукащук українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Христини Лукащук. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Христини Лукащук саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Христини Лукащук українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Христина Лукащук»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *