Ґебріел Теллент

Ґебріел Теллент

  • Країна: США

Біографія Ґебріела Теллента

Ґебріел Теллент народився в Нью-Мексико і виріс на узбережжі Мендосіно у сім’ї з двома матерями. Він отримав ступінь бакалавра в Університет Вілламетта в 2010 році, а після навчання провів два сезони, керуючи трейловими екіпажами на північному заході Тихого океану. Зараз Таллент живе в Солт-Лейк-Сіті.


Цікаві факти про Ґебріела Теллента розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ґебріела Теллента українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ґебріела Теллента. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ґебріела Теллента саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Ґебріела Теллента безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ґебріел Теллент»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *