«Тлумачення снів»
Зигмунд Фройд

Про книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Зиґмунд Фройд (1856—1939) — видатний австрійський психолог, психіатр і невролог, засновник психоаналізу — методу, який базувався на визнанні існування таких психічних процесів, як свідоме, несвідоме і надсвідоме, тобто на існуванні не тільки процесів, котрі контролюються людиною і є свідомими, а й таких, що здійснюються несвідомо і нею не контролюються. Несвідоме виявляється в інтуїції, передчутті, творчому натхненні, раптових здогадках, сновидіннях, гіпнотичних станах і т. ін., в діях, які здійснюються автоматично, рефлекторно. Це відкриття призвело до революції в психіатрії і лікуванні неврозів.

«Тлумачення снів» (1900) — один з головних творів Фройда, що дозволив автору розтлумачити широкому загалу сутність поняття «підсвідоме», показавши на прикладах, як проявляється підсвідоме в повсякденному житті людей. Зигмунд Фройд стверджував: «Тлумачення снів є королівською дорогою до пізнання підсвідомого, це саме основа психоаналізу…»

Слухати аудіокнигу «Тлумачення снів» Зігмунда Фройда онлайн українською безкоштовно:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Читати онлайн книгу «Тлумачення снів» Зигмунд Фройд українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Тлумачення снiв
Зигмунд Фройд


Зарубiжнi авторськi зiбрання
Зигмунд Фройд (1856–1939) – видатний австрiйський психолог, психiатр i невролог, засновник психоаналiзу – методу, який базувався на визнаннi iснування таких психiчних процесiв, як свiдоме, несвiдоме i надсвiдоме, тобто на iснуваннi не тiльки процесiв, котрi контролюються людиною i е свiдомими, а й таких, що здiйснюються несвiдомо i нею не контролюються. Несвiдоме виявляеться в iнтуiцii, передчуттi, творчому натхненнi, раптових здогадках, сновидiннях, гiпнотичних станах i т. iн., в дiях, якi здiйснюються автоматично, рефлекторно. Це вiдкриття призвело до революцii в психiатрii i лiкуваннi неврозiв.

«Тлумачення снiв» (1900) – один з головних творiв Фройда, що дозволив автору розтлумачити широкому загалу сутнiсть поняття «пiдсвiдоме», показавши на прикладах, як проявляеться пiдсвiдоме в повсякденному життi людей. Зигмунд Фройд стверджував: «Тлумачення снiв е королiвською дорогою до пiзнання пiдсвiдомого, це саме основа психоаналiзу…»

Зигмунд Фройд

Тлумачення снiв

Flectere si nequeo superos,

Acheronta movebo [1 - Слова з монологу розгнiваноi вiдмовою iнших богiв Юнони у Вергiлiевiй «Енеiдi» (VII, 312). У перекладi І. Бiлика: «Якщо прихилити не можу небесних, то Ахеронт попрошу». Ахеронт – рiчка пiдземного царства. Автор у листi вiд 4 грудня 1896 р. до свого часто згадуваного в текстi цiеi книжки «берлiнського друга» В. Флiса пояснюе (непростий) вибiр епiграфа таким чином, що бажання, вiдкинутi «вищою владою психiки», щоб досягти своеi мети, знаходять притулок «у пiдземному свiтi свiдомостi (пiдсвiдомостi)» (прим. пер.).]

Передмова до першого видання


У своiй книжцi я намагався дати читачевi уявлення про тлумачення снiв, i, сподiваюся, у цiй роботi не переступив межi царини невропатологii, оскiльки психологiчнi дослiдження показують, що сновиддя е першим членом класу ненормальних психiчних явищ, iншi члени якого, такi як iстеричнi фобii, нав’язливi стани i марення, мають становити практичний iнтерес для лiкарiв.

Відгуки на книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Тлумачення снів» Зигмунда Фройда у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

266 переглядів