Вірш «Шепіт… Ніжний звук зітхання…»
Афанасій Фет

Вірш «Шепіт… Ніжний звук зітхання…» Афанасія Фета

Шепіт… Ніжний звук зітхання.
Солов’їний спів…
Срібна гра і колихання
Сонних ручаїв.

Ночі блиск… Тремтіння тіней…
Тіні без кінця…
Ненастанні, дивні зміни
Милого лиця…

У хмаринках — пурпур рози.
Відблиск янтаря…
І цілунків пал, і сльози,
І зоря, зоря!

Перекладач: М. Рильський

Аналіз вірша «Шепіт… Ніжний звук зітхання…» Афанасія Фета


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шепіт… Ніжний звук зітхання…» Афанасія Фета та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шепіт… Ніжний звук зітхання…» Афанасія Фета: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Шепіт… Ніжний звук зітхання…» Афанасія Фета і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на вірш «Шепіт… Ніжний звук зітхання…» Афанасія Фета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *