«Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу»
Карл Густав Юнг, Леопольд Сонді

Про книгу «Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карла Густава Юнга

Подивіться на обличчя людей. Цілком імовірно, що їх застиглі гримаси вам не сподобаються, але все ж таки потрібно обрати найменш неприємну гримасу…
Навіщо? Від цього вибору буде залежати ваш життєвий шлях, вибір чоловіка, роботи чи друзів. У кожної людини є темний, злочинний бік. Над кожним тією чи іншою мірою тяжіють архетипи та символи, щеплені суспільством. Першим про це заговорив знаменитий учень З. Фрейда Карл Густав Юнг. Леопольд Сонді навчився визначати ці архетипи та провідні моделі поведінки не шляхом багаторічного психоаналізу, а за допомогою простого п’ятихвилинного тесту.

“Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу” – це книга, яка провокує читачів задуматися про тему темніших сторін людської природи та їх вплив на наше життя. Автор, Леопольд Сонді, пропонує методи профайлингу для визначення патологічних сексуальних потягів людей.

Книга відкриває обговорення про архетипи та символи, які присутні в кожній людині, і як вони впливають на наші вчинки та вибори у житті. Автор наголошує на тому, що кожна людина має темну сторону, і важливо розуміти ці аспекти для розуміння себе та інших. Він також посилається на внесок Карла Густава Юнга в дослідження цих тем.

Ключовою частиною книги є метод профайлингу, який автор пропонує для виявлення патологічних сексуальних потягів. Він описує простий тест, який може бути проведений за п’ять хвилин і допоможе визначити певні аспекти поведінки людини. Цей підхід дає можливість ближче познайомитися зі своїми сексуальними потягами та зрозуміти їх сутність.

Однак, необхідно зазначити, що тематика цієї книги направлена на вузьку цільову аудиторію та може викликати дискомфорт і бути неприємною для непідготовлених читачів. Питання патологічних сексуальних потягів вимагає дуже чутливого та етичного підходу.

Загалом, “Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу” пропонує підхід до вивчення патологічних сексуальних потягів, але вимагає додаткового критичного мислення та обережного підходу до теми. Важливо розуміти, що психологічні та сексуальні аспекти людини є складними та індивідуальними, і потребують глибокого та усестороннього дослідження.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карла Густава Юнга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Патологія сексуальних потягів. Посібник з профайлингу» Карла Густава Юнга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

123 переглядів