Хіба можна займатися розслідуванням військових та політичних злочинів через мережу? Виявляється, можна, і в цьому можна переконатися, почавши читати книгу «Ми — Bellingcat. Онлайн-розслідування міжнародних злочинів та інформаційна війна з Росією» Еліота Гіґґінса.
Організація – це група волонтерів, яким вдалося протистояти Путіну, Асаду та ІДІЛ. Вони довели, що завдяки відкритим джерелам в Інтернеті можна дізнатися практично будь-яку інформацію, тим самим розслідувавши жахливі військові злочини.
Так, Еліот Гіґґінс завдяки соціальним мережам дізнався, що під час громадянської війни в Сирії режим Асада застосовував заборонену хімічну зброю та касетні бомби. А коли 2014 року був збитий росіянами боїнг рейсу МН17, організація Bellingcat знала про бук усе.
Війна – це сумний та страшний час. На жаль, у нашому світі все ще ведуться війни, і часто в них використовуються заборонені прийоми. І щоб їх виявити, потрібно проводити розслідування з різних сторін. Адже зло має бути покараним. Ця книга відкриє багато таємниць, про які ви, можливо, навіть не підозрювали.
Війна буває як на полі бою, так й інформаційною. Хтось намагається донести правду до громадськості, а хтось, навпаки, перекручує все так, щоб виставити себе в доброму світлі. І розібратися простій людині в цьому складно. А тому на допомогу і приходять такі організації, як Bellingcat.
Незалежна журналістика, онлайн-розслідування, інформаційні війни.
Чи може група волонтерів, маючи лише доступ до інтернету, протидіяти Путіну, Асаду й ІДІЛ? Розслідувачі з Bellingcat довели, що за допомогою відкритих джерел це вже реальність.
Засновник Bellingcat Еліот Гіґґінз був звичайним офісним клерком, коли у 2011 році розпочалась Арабська весна, а згодом громадянська війна в Сирії. Він моніторив соцмережі, постив знайдене у блозі, проводив любительські розслідування. Саме так світ дізнався, що режим Асада застосовував хімічну зброю і касетні бомби.
Коли у 2014 році росіяни збили боїнг рейсу MH17, Гіґґінз з однодумцями вже створили Bellingcat. Невдовзі вони знали про «Бук», яким збили літак, майже все. На черзі було викриття агентів ГРУ та мережі російських пропагандистів на Заході. У цій майже детективній історії Гіґґінз описує деталі багатьох розслідувань, що відкрили світові правду і кинули виклик тим, хто заперечує дійсність задля власної вигоди.
Книжка для всіх, кого цікавлять інформаційні війни й журналістські розслідування в цифровому світі. А також для тих, хто хоче зрозуміти, як лише завдяки доступу до інтернету та ноутбука розкрити міжнародний злочин.
Bellingcat знають, як онлайн протидіяти Путіну, диктаторам і терористам. Команда першою розслідувала, що збитий у 2014 році MH17 — справа рук Кремля. У 2022-му вона аналізує докази російських злочинів в Україні.
Читачі довідаються, що допомогло команді з відкритих джерел отримати секретні дані. Унікальна інформація з перших уст.
Ця книжка глибоко вражає і вчить, що попри шум, пропаганду і брехню, правда скрізь. Просто треба вміти її шукати.
– Spectator
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ми — Bellingcat. Онлайн-розслідування міжнародних злочинів та інформаційна війна з Росією» Еліота Гіґґінса та насолоджуватися нею.
Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ми — Bellingcat. Онлайн-розслідування міжнародних злочинів та інформаційна війна з Росією» Еліота Гіґґінса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.
Якщо ви є правовласником книги «Ми — Bellingcat. Онлайн-розслідування міжнародних злочинів та інформаційна війна з Росією» Еліота Гіґґінса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.