«Лікарю, я помираю? Вичерпний довідник симптомів і що робити далі»
Крістофер Келлі, Марк Айзенберг

Про книгу «Лікарю, я помираю? Вичерпний довідник симптомів і що робити далі» Крістофера Келлі

Видання буде цікаве всім, хто піклується про власне здоров’я. Ця книжка містить поради, які допоможуть вам потурбуватися про власне здоров’я. Інформацію з неї слід використовувати як допоміжну, пам’ятаючи, що діагноз вам може поставити лише лікар чи інший кваліфікований медичний працівник. Якщо ви запідозрили або ж упевнені, що маєте проблеми зі здоров’ям, рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем, перш ніж розпочинати будь-яке лікування. А ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити достовірність інформації, поданої у цьому виданні на час його виходу. Автори книги – компетентні лікарі. Вони підготували найкращий посібник для іпохондриків усіх рівнів.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Лікарю, я помираю? Вичерпний довідник симптомів і що робити далі» Крістофера Келлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Лікарю, я помираю? Вичерпний довідник симптомів і що робити далі» Крістофера Келлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

73 переглядів