Книга «Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатись із задоволенням» Ольги Маслової, Ніки Бєльскої допоможе тим, хто прагне налагодити свій режим сну і життя загалом, бо якість його багато у чому залежить саме від того, чи встигає людина за ніч відпочити і поповнити свій запас сил.
Обидві авторки є знавцями біологічних наук, бо займаються їх вивченням вже не один рік. У цій роботі вони вирішили поділитись з простими людьми своїми знаннями і практичним досвідом, тому тут можна знайти не лише теорію, а й конкретні рекомендації та вправи.
Нестачі сну не відчувають хіба що немовлята, які можуть спати коли і скільки завгодно. А от коли людина починає дорослішати і ходити в школу/університет/на роботу, починаються проблеми зі сном, бо його постійно замало і виспатись вдається рідко.
І якщо хтось думає, що для налагодження процесу варто ще трохи почекати, бо зараз не ті умови і обставини, то він помиляється. У людини завжди багато справ, але сон відкладати на потім не варто, бо це питання не зайнятості, а розуміння власних біоритмів і роботи внутрішнього біологічного годинника.
Авторки пояснюють, що робити «совам» і «жайворонкам», щоб бути бадьорими «пташками», а не «сонними мухами». Також вони розповідають, у чому полягає причина бажання їсти солодке на ніч, чому у спальні для сну важлива повна темрява, і ще багато цікавого. Біологині розвіюють численні міфи про сон і дають рекомендації, як же нас усім нарешті виспатись.
Коли я нарешті висплюся? Це питання ми ставимо собі роками, переконуючи самих себе в тому, що ось уже незабаром (після школи/іспитів/роботи/на старості) налагодимо цей процес. Переконуємо себе так, наче в цьому є щось складне, а у нас — необмежений запас часу. Погані й гарні новини разом: часу в нас мало, але, на щастя, у наших біологічних ритмах немає жодної магії. Сон і біологічний годинник, за яким ми живемо, — хай які складні в роботі механізми, та все ж їх можна налаштувати. Достатньо лише зрозуміти, як усе це працює. Саме ці процеси у книжці «Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням» пояснюють біологині Ольга Маслова та Ніка Бєльська.
Авторки описують, як працюють біологічний годинник і циркадні ритми, що таке хронотипи, як налагодити режим сну в дорослих і дітей та чи варто спати вдень.
Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.
Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням» Ольги Маслової українською мовою повністю безкоштовно, без
реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android),
айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).
В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.
Залишити відповідь