«Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)»
Кен Бруен

Про книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена

Америка — країна можливостей, місце, що манить економічним процвітанням: — але не для поліцейського Джека Тейлора, якому щойно відмовили у в’їзді.

Джек повертається у Голвей. Але коли його викликають для розслідування несамовитого вбивства студента, він згадує зустріч із надто доброзичливим незнайомцем у барі аеропорту. Незнайомець, який, здавалося, знав про Джека набагато більше, ніж мав би.

Після ще кількох вбивств і зустрічей, яких занадто багато, щоб вони були випадковими, Джек вважає, що, можливо, зустрів свого ворога.

Але чому обрали саме його? І чи справді він має справу із самим дияволом?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

111 переглядів