«Дивосвіт, або ж Перша книжечка для Дзвінки»
Ігор Калинець

Про книгу «Дивосвіт, або ж Перша книжечка для Дзвінки» Ігоря Калинця

«Дивосвіт» або ж «Перша книжечка для Дзвінки» Ігоря Калинця — відомий цикл поезій, де кожному читачу запропонується зустрітися вітру з дощем, громом з веселкою, криницею з димом. Насправді думали чи ви колись, що вони, як і ми, можуть бути і в горі, і в радості?

Спочатку ви зможете познайомитися з донькою письменника, з якої він змалював дівчинку Дзвіночка. Через стежку (перший вірш циклу) вона прагне побачити, як насправді виглядає цілий світ. Радимо читати онлайн усім книгу «Дивосвіт» або ж «Перша книжечка для Дзвінки» автора Ігоря Калинця українською мовою.

Мандруючи через всі природні явища, такі як хмари, вітер, блискавка, дощ, веселка і багато іншого, людина може відчути єднання з природою. І саме цей факт допоможе краще зрозуміти природу і жити з нею в злагоді і любові.

Для того щоб більше дізнатися про природу, рекомендуємо скачати вірш «Дивосвіт» або ж «Перша книжечка для Дзвінки» автора Ігоря Калинця безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дивосвіт, або ж Перша книжечка для Дзвінки» Ігоря Калинця та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дивосвіт, або ж Перша книжечка для Дзвінки» Ігоря Калинця: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дивосвіт, або ж Перша книжечка для Дзвінки» Ігоря Калинця і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Дивосвіт, або ж Перша книжечка для Дзвінки» Ігоря Калинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

601 переглядів