«Вісім релігій, що панують у світі»
Стівен Протеро

Про книгу «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро

Це компетентний виклад основних ідей, практик і цінностей основних релігій світу!

  • Спільні риси та відмінності світових релігій
  • Людські пошуки Бога
  • Що обіцяють головні релігії та чого вимагають від вірян.

Стівен Протеро — визнаний фахівець, спеціаліст з історії релігії, професор релігієзнавства в Бостонському університеті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

18 переглядів