Морські пригоди

Сортирувати за:

Морські пригоди – книжки для дітей та дорослих

Пригоди – це один з найпопулярніших і найцікавіших жанрів у літературі (і не тільки), який подобається читачам будь-якого віку. А якщо у творах розповідається про моря і події, які розгортаються на їх поверхні або у глибинах, то це вже морські пригоди.

Такі історії читаються легко і швидко, бо сюжети в них захоплюючі – від них просто неможливо відірватись (та й не дуже хочеться). Хоча не лише море стати місцем подій, а й океан. Його хвилі значно сильніші і потужніші, тому, якщо починається шторм, люди опиняються у великій небезпеці, якщо у цей момент вони здійснюють подорож на кораблі.

Героями книжок можуть бути як звичайні люди, так і професійні моряки, досвідчені капітани або ж пірати, які живуть за рахунок того, що грабують когось. Шукати скарби – це одне з улюблених занять персонажів творів даного жанру. Тільки от заняття це може бути небезпечним і складним, але при цьому ще й дуже цікавим.

Розрахований жанр на широку аудиторію, тому є багато творів, які зацікавлюють не лише дорослих, а й підлітків. Навіть головною дійовою особою може стати хтось зовсім ще юний, на чиї плечі лягає раптом величезна відповідальність.

Пригоди на морі і кохання: чи можуть вони поєднуватись?

Пригодницька література не виключає поєднання з іншими жанрами, тому у творах можуть бути елементи бойовика, драми, мелодрами, любовного роману. Звісно ж, для останнього потрібна ще й прекрасна дама у сюжеті, у яку головний герой, ким би він не був, в кінцевому результаті закохається. Або ж почуття між ними будуть від самого початку історії, але їм доведеться пройти чимало випробувань.

Якщо в сюжеті є любовна історія, морські пригоди стають цікавими не лише чоловічій частині аудиторії, а й жіночій, що робить твори універсальними. І це ж насправді цікавіше – читати не лише про пригоди, а ще й про стосунки між людьми, особливо, якщо між ними виникають щирі почуття.

Де знайти літературу про пригоди і море?

Класика і новинки літератури – це те, що ви можете знайти на нашому сайті. Тут можна читати онлайн книги про морські пригоди українською і проживати разом з героями усі неймовірні події.

Або ж заздалегідь скачати безкоштовно книги про морські пригоди у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на свій електронний пристрій, щоб вони завжди були під рукою і доступні для читання у будь-яких умовах.