Вікова психологія

Сортирувати за:

Вікова психологія для батьків і дітей

Найбільшою популярністю серед книжок про вікову психологію користуються ті, у яких пишеться про правила виховання дітей. Звісно, дитяча вікова психологія важлива у першу чергу батькам, бо вони мають найбільший вплив на своїх дітей, тому від них і залежить, якими вони виростуть людьми і як потім самі будуть поводитись з власними нащадками.

Але тут варто зазначити, що розповідається у таких книжках не про те, як зробити дитину зручною для батьків, а про те, над чим вони спершу мають пропрацювати в собі, щоб зуміти знайти спільну мову з малюком і побудувати з ним хороші стосунки.

Вікова психологія дітей, особливості якої описані у книжках, пояснює дорослим причини тієї чи іншої поведінки малюка і допомагає їм правильно оцінити ситуацію, уникнувши зайвих конфліктів чи істерик.

Підліткова криза та література, щоб з нею впоратись

Коли дитина стає старше, у батьків з’являються нові проблеми та питання. Дуже багато з них стосуються підліткового віку. Це період непростий для всіх – як для самих підлітків, у яких все життя змінюється, так і для дорослих, які їх оточують, бо починають виникати конфлікти, а дійти до порозуміння стає все важче. Та добре, що є вікова та педагогічна психологія, яка дає відповіді на численні питання, які виникають з обох боків.

Психологія розвитку підлітка має свої особливості, про які варто читати як йому самому, так і його батькам. У першому випадку буде легше зрозуміти самого себе, а тоді ще й однолітків, що полегшить спілкування з ними. А у другому – можна буде простіше ставитись до багатьох моментів і проявляти більше розуміння та підтримки, що для підлітка вкрай важливо, особливо у складні періоди життя.

Де в інтернеті варто читати літературу про вікову психологію?

Наш портал пропонує читати онлайн книги з вікової психології українською мовою у будь-який час і де б ви не знаходились. У нас зібрані роботи сучасних авторів (психологів і не тільки), які розказують і про дітей, і про дорослих, і про те, як же їм нарешті подружитись, щоб разом жити щасливо і у повному розумінні.

Також на сайті ви можете за бажання скачати безкоштовно книги з вікової психології українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), щоб не припиняти читання навіть в режимі офлайн. Можете навіть не сумніватись – такі знання зайвими не будуть, тому й час на ї отримання ви витратите з користю.