Манга, Манхва, Маньхуа

Сортирувати за:

Японські комікси в жанрі манга, що сподобаються кожному прихильнику візуальних новел

Культура Японії по-новому відкрилася для світу в другій половині ХХ століття, коли процеси глобалізації та культурного обміну поширили літературу цієї країни на всю планету. Головним амбасадором японської літератури стали комікси в жанрі манхва, що розповідали історію своєму читачеві шляхом демонстрації картинок, що нагадувало західні комікси.

Проте не варто вводити себе в оману, адже стилістично та сюжетно вони були зовсім відмінними від будь-якого коміксу з Америки чи Європи. Унікальність в поєднанні з особливим стилем зробили їх популярними у всьому світі.

Чому манга стала популярною, та як це відбулося?

Кожному відданому прихильнику манги відомі імена його улюблених авторів, проте ім’я Осаму Тедзуке займає серед всіх письменників особливе місце. Саме його візуальна новела стала першою, популярність якої вийшла за рамки самої Японії, відкривши для інших країн цей жанр літератури.

Його маньхуа, що базувалась на стилі в японському мистецтві, який започаткував ще Тоба Содзі в ХІІ столітті, стала справжньою сенсацією та завоювала читача як в Японії, так і за її межами. Древні традиції японського живопису в поєднанні з розкриттям актуальних та буденних тем стали головними підвалинами вже сучасної манги, яку кожен може читати онлайн українською мовою.

Як Японія підкорила світ своєю літературою?

Збільшення кількості перекладів та публікацій манги в друкованому та електронному вигляді наглядно доводять той факт, що популярність цього жанру літератури стає все більшою. Про це також говорить і те, що автори з інших країн пишуть власні історії в цьому жанрі, опираючись на його канони. Так можна пояснити існування української манги, що здобуває все більше популярності у вітчизняного читача.

Шукаючи причини такої популярності, можна прийти до висновку, що особливість манги, зокрема графічна форма головних героїв та стиль використаної графіки на картинках, привертає чимало уваги у звичайного читача. Ці особливості разом з унікальною подачею головних героїв, що проходять шлях власного становлення в непривітному світі підштовхують читачів все більше цікавитись цим жанром.

Японська література чекає на вас, варто лиш скачати мангу українською мовою безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, скориставшись нашим електронним ресурсом.