Камоме Шірахама

Камоме Шірахама

  • Дата народження: 7 травня
  • Країна: Японія

Біографія Камоме Шірахама

Камоме Шірахама – японська мангаїстка та ілюстраторка. Найбільш відома своєю серією «Ательє чаклунських капелюхів». Камоме Шірахама створювала обкладинки та інші ілюстрації для коміксів Marvel, DC Comics та оповідань франшизи «Зоряні війни». Вона розробила дизайн персонажів для «Старійшини» із серії короткометражних фільмів «Зоряні війни: Бачення», випущеної у 2021 році, та написала для неї адаптацію манги 2022 року.

Камоме Шірахама була номінована на безліч нагород, включаючи премію Eisner, премію Harvey, премію Kodansha Manga, Manga Taishō, Daruma d’or manga на Japan Expo Awards, премію Mangawa та Prix Babelio.


Цікаві факти про Камоме Шірахама розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Камоме Шірахама українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Камоме Шірахама. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Камоме Шірахама саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Камоме Шірахама українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Камоме Шірахама»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *