Відьмак

Серія книг «Відьмак»

Опис серії книг «Відьмак» Анджея Сапковського

Серія «Відьмак» Анджея Сапковського написана у жанрі фентезі. Світ нагадує Європу пізнього Середньовіччя, але все ж таки він повністю вигаданий. Перша книга була написана в далекому 1986 році, а ось остання вийшла у 2013 році. У перших книгах автор просто розповідає історію Геральта, обігруючи при цьому фольклор та казки. А ось в останніх книгах історія вже в цілому зосереджена навколо головного героя і Цирі – героїні, яка має надприродні можливості.

Геральт – остання у своєму роді людина, яка займається знищенням різних чудовиськ. У дитинстві, як і всі інші відьмаки, він був схильний до мутацій, в результаті яких у нього і з’явилися дивовижні здібності, як надсила або імунітет до отрути.

Головна мета Геральта – знищувати монстрів за гроші, за які він і живе. Однак у деяких випадках він відмовляється виконувати роботу, оскільки є розумні істоти, і навіть ті чудовиська, які були ще до часів поєднання сфер.

Цирі – його прийомна дочка, мені з якою вони і подорожують світом. Геральт відмовляється вплутуватись у різні політичні інтриги, але все одно виявляється втягнутим в історію. Читаючи книги, ви все більше занурюватиметеся в дуже цікавий світ, а також у життя героя з дивовижною долею. Тут будуть інтриги, кохання, смішні моменти, а тому нудьгувати точно не доведеться.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Відьмак» Анджея Сапковського розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Відьмак» Анджея Сапковського українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Відьмак»

Одна відповідь до “Відьмак”

  1. Avatar Валерій :

    Дивився серіал Відьмак, але книги кращі. Ще не всі прочитав, але затягнуло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2086 переглядів