П’ятдесят відтінків (50 відтінків)

Серія книг «П’ятдесят відтінків (50 відтінків)»

Опис серії книг «П’ятдесят відтінків (50 відтінків)» Е. Л. Джеймс

Сьогодні складно знайти людину, яка б не чула про таку гучну серію «П’ятдесят відтінків (50 відтінків)» Е. Л. Джеймс. Це історія про сучасну Попелюшку, але з деякою відмінністю. Твори дуже інтригуючі та жаркі – нудьгувати не доведеться.

Анастейша – талановита та розумна дівчина, але при цьому скромна та мила. За випадковим збігом обставин їй довелося брати інтерв’ю у багатого чоловіка на ім’я Крістіан Грей. Він знає собі ціну і не приймає відмов та заперечень. А ще в нього багато таємниць, які й роблять його таким, яким він є. Ці таємниці зрештою можуть зіграти з ним злий жарт, але доля буде до нього милостивою.

Крістіан пропонує Анастейше укласти договір на певні відносини між ними. Але хіба таке буває? Навіщо потрібен цей договір? Він грає свою гру, а дівчина починає грати свою. У результаті відбувається дуже гарна історія кохання, яка перетікає у низку подій, що загрожують життям обох героїв.

Читати книги потрібно по порядку, щоб зрозуміти і самих героїв, і краще відчути їхню історію. Вони розраховані на дорослу аудиторію, оскільки тут багато постільних сцен. Цікаво те, що автор – фанатка серії книг «Сутінки», і вона вирішила написати власну історію, де не буде магії, але буде секс та кохання.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «П’ятдесят відтінків (50 відтінків)» Е. Л. Джеймс розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «П’ятдесят відтінків (50 відтінків)» Е. Л. Джеймс українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «П’ятдесят відтінків (50 відтінків)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *