Пісня льоду й полум’я

Серія книг «Пісня льоду й полум’я»

Опис серії книг «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна

Серія «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна відноситься до жанру фентезі. Має величезний попит серед читачів у всьому світі. У творах величезна кількість персонажів, і головна їх особливість – те, що автор не береже головних персонажів, відправляючи в небезпечні ситуації, більше того, з них вибираються далеко ще не все.

Події розгортаються у вигаданому світі, який дуже нагадує Європу Пізнього Середньовіччя. Тут зима і літо тривають цілими роками, що завдає безліч проблем персонажам. Головна боротьба йде за Залізний Трон – престол Семи Королівств Вестероса. У першій книзі вмирає король, і починається та сама кровопролитна війна, якої немає ні кінця, ні краю.

У кожній частині цього світу є свої правителі, у яких одна мета – домогтися повної влади у світі. Тут багато несподіваних поворотів подій, а також є посилання на реальну історію – деякі сюжети нагадують історичні події, які мали місце в житті людства.

Історії досить жорстокі, тому книжки призначені для дорослої аудиторії. Кожна частина об’ємна, тому задоволення можна розтягнути. У будь-якому випадку, якщо ви візьметеся за цю серію, ви не зможете відірватися, поки не перевернете останню сторінку.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Пісня льоду й полум’я»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1416 переглядів