Міс Марпл

Серія книг «Міс Марпл»

Опис серії книг «Міс Марпл» Агати Крісті

Як ви собі уявляєте справжнього детектива? Сильний чоловік, який має сміливість, відвагу і бажання досягти справедливості? Серія «Міс Марпл» Агати Крісті доводить протилежне – детективом може бути мила старушка, така собі «божа кульбабка».

Міс Марпл живе своїм спокійним життям у глухому селі Англії. Тут немає занять навіть для людей похилого віку – залишається тільки в’язати шкарпетки всім своїм близьким, доглядати квіти, а ще стежити за сусідами. Здається, що ця бабуся вже не може встежити за всім, але цікавості в неї хоч греблю гати.

А ще міс Марпл любить подорожувати, і часто у таких поїздках вона стикається із ситуаціями, де повною мірою виявляє свій детективний талант. Вона навіть не боїться вплутуватися в криваві історії, а це може бути небезпечним для її життя.

Агата Крісті створила незвичайних героїв, які й досі є еталоном для багатьох сучасних письменників. А міс Марпл – це персонаж, який виходить за звичні рамки, і спостерігати за її пригодами стає лише цікавіше. Ми зібрали для вас всю колекцію – ви можете читати всі книги по порядку, що дуже зручно.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Міс Марпл» Агати Крісті розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Міс Марпл» Агати Крісті українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Міс Марпл»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1314 переглядів