Хочу з’їсти твою підшлункову

Серія книг «Хочу з’їсти твою підшлункову»

  Книги з серії «Хочу з’їсти твою підшлункову» по порядку

  Опис серії книг «Хочу з’їсти твою підшлункову»

  Сакура – учениця середньої школи з яскравою особистістю. Вона завжди в оточенні друзів і в центрі уваги однокласників. Вона є протилежністю Харукі, простому і прозорому студенту. Він ховається у своїх художніх книгах, поки не знайде щоденник Сакури. Тоді він дізнається, що ця, сповнена життя дівчинка, страждає на зараження підшлункової залози і що дні її відлічені …

  Поєднана із Харукі цією таємницею, Сакура просить у хлопчика прожити з нею решту її життя протягом весни … Завдяки витонченим штрихам Ідзумі Кіріхари, відкрийте для себе манґа-адаптацію роману Йору Суміно.

  Твір вразив усю Японію, і на основі його було створено анімаційний фільм, високо оцінений критиками. Пориньте в історію дружби двох старшокласників, об’єднаних таємницею, яка назавжди змінить їхні погляди на життя.

  У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

  Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Хочу з’їсти твою підшлункову» розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

  Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Хочу з’їсти твою підшлункову» українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

  Відгуки на серію книг «Хочу з’їсти твою підшлункову»

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  255 переглядів