Гаррі Поттер

Серія книг «Гаррі Поттер»

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете скачати всі книги з серії «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub. Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Гаррі Поттер»

2 відповіді до “Гаррі Поттер”

  1. Avatar Єва :

    Все моє дитинство пройшло разом з серією про Гаррі Поттер, я вважаю, що це був найщасливіший час. Зараз вже мій син дочитує всі книги, пригоди які неможливо забути навіть через багато років, рекомендую.

  2. Avatar Віолета :

    Мені здається немає жодної людини в світі яка не знає про пригоди незвичного хлопчика Гаррі Поттера. Я обожнюю цю серію всією душею, я виросла на цих книжках. Заздрю тим хто тільки поринає у цей магічний світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2490 переглядів