Гаррі Поттер

Серія книг «Гаррі Поттер»

Опис серії книг «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг

Серія «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг популярна не тільки серед дітей, для яких вона стала основою в розумінні того, що таке кохання, дружба, відвага, бажання досягти справедливості. Дорослі ці історії теж люблять. І хоч книги були написані відносно давно, популярність вони не втратили й досі.

Гаррі – хлопчик, який ще в дитинстві втратив батьків через злого чарівника. Ось тільки про це він дізнався лише коли йому виповнилося одинадцять. До цього він жив зі своїми тіткою та дядьком, які всіляко намагалися його захистити від світу магії. А ще вони погано ставилися до нього, але це не зламало хлопчика. Навпаки, він знав, що потрібно домагатися всього самостійно, і що любов – найголовніше почуття у житті.

Гаррі вступає в Гоґвортс – Школу магії та чарівництва, де заводить друзів, потрапляє у кумедні та небезпечні ситуації. Але найголовніше це те, що в нього є місія, яка за будь-яких обставин має бути виконана. Що це за місія? Пророцтво надійно заховано, і дізнатися, про що в ньому йдеться, буде складно. Але друзі разом зможуть подолати всі перешкоди, щоб цього досягти. Але чи потішить воно їх?

Книги неймовірно динамічні та цікаві. Звичайно, в них є частка казковості, але все ж таки читати їх буде пізнавально, а перечитувати – тим більше. Перші частини добріші – у них про дитинство, дружбу, перші почуття. Але потім ситуація в самій школі загострюватиметься, а тому й книги ставатимуть серйознішими. Історія для широкого кола читачів.

А ще краще спочатку прочитати твори, а потім дивитися фільми – з книг ви дізнаєтеся набагато більше цікавих фактів, які допоможуть вам краще зрозуміти кінострічки.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Гаррі Поттер»

2 відповіді до “Гаррі Поттер”

  1. Avatar Єва :

    Все моє дитинство пройшло разом з серією про Гаррі Поттер, я вважаю, що це був найщасливіший час. Зараз вже мій син дочитує всі книги, пригоди які неможливо забути навіть через багато років, рекомендую.

  2. Avatar Віолета :

    Мені здається немає жодної людини в світі яка не знає про пригоди незвичного хлопчика Гаррі Поттера. Я обожнюю цю серію всією душею, я виросла на цих книжках. Заздрю тим хто тільки поринає у цей магічний світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2773 переглядів