Часодії

Серія книг «Часодії»

Опис серії книг «Часодії» Наталії Щерби

Серія книг «Часодії» Наталії Щерби розповідає про Василису Огневу, яка жила зі старенькою опікункою, бо своїх батьків вона взагалі не знала. Але одного разу вона потрапляє в будинок до свого батька – у нього вже багато нових дітей, він живе у розкішних умовах. Але тут дівчинці ніхто не радий – батько грубий з нею, а діти знущаються.

Для чого її забрали, якщо так погано до неї ставляться? Якось вона бачить дивне – до батька прийшли гості, і вони почали крутити стрілки годинника. І сталося несподіване – люди почали ходити крізь стіну. Дівчинка входити в новий світ з рештою і дізнається про таємниці про Годинників.

У результаті з’ясовується, що вона – могутня і сильна, і тільки вона може претендувати на спадщину свого батька. Але чоловік виявляється зовсім не таким добрим батьком, а тому він робить все, щоби Василиса не отримала нічого. Однак знаходяться ті, хто готовий допомагати головній героїні, навіть не говорячи їй про це.

Історія захоплююча, і особливо сподобається юним читачам та читачкам. Однак і дорослі знайдуть у ній багато цікавого – адже завжди хочеться вірити, що магія насправді існує. Багато несподіваних поворотів подій, небезпек, інтриг, а також віри у власні сили і в тому, що добро обов’язково переможе – все це є у цих чудових книгах. Нудно точно не буде!

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Часодії» Наталії Щерби розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Часодії» Наталії Щерби українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Часодії»

3 відповіді до “Часодії”

  1. Avatar Анастасія :

    Як скачати?

  2. Avatar Надія :

    Книжка дуже цікава, але як скачати інші частини?

  3. Avatar Nona :

    Цікава серія книг про подорожі в часі. Звичайно, вона для молодших читічів – скоріше, для підлітків) Але і мені, вже дорослій тітці, було цікаво читати) Це як казка, але максимально фентезійна та магічна)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *