Бартімеус

Серія книг «Бартімеус»

Опис серії книг «Бартімеус» Джонатана Страуда

Серія «Бартімеус» Джонатана Страуда сподобається всім, хто любить магію та чари. Дії розгортаються в Англії, де живуть як звичайні люди, так і чарівники. Останні керують світом з допомогою демонів чи духів.

Головний герой першої частини Натаніель працює в міністерстві внутрішніх справ, і він має розібратися з тим, як простолюдини якимось чином отримали магічну силу і стали тероризувати чарівників. Бартімеус – це дух, який і допомагатиме Натаніелю в цій нелегкій справі, підключивши інших духів.

З кожною новою книгою Натаніелю належить битися з різними негативними персонажами і робити так, щоб у світі була гармонія. Якщо йому спочатку було лише чотирнадцять років, то в інших книгах він дорослішає, у нього змінюються погляди.

Сюжет дуже незвичайний і зрештою ви будете здивовані фіналом. При цьому в книзі піднімається тема взаємин чарівників і простолюдинів – чи зможуть вони працювати разом чи все ж таки світ магії повинен бути прихований? Сподобається широкому колу читачів, а особливо дітям та підліткам.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Бартімеус» Джонатана Страуда розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Бартімеус» Джонатана Страуда українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Бартімеус»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *