Юрій Вишневський

Юрій Вишневський

  • Дата народження: 19.07.1968
  • Країна: Україна

Біографія Юрія Вишневського

Юрій Анатолійович Вишневський в політичній журналістиці з 1993 р. Працював у низці видань, с 2014-го чільний полтичний оглядач “Ділової столиці”. Брав участь у серії дослідницьких проектів Центру вивчення Росії та окупованихтриторій. Спільно з Вадимом Денисенком написав книгу “Політики не брешуть. 10 законів взаємодії політиків і виборців”, що вийшла у видавництві “Наш Формат” 2020 року.


Цікаві факти про Юрія Вишневського розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юрія Вишневського українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Юрія Вишневського. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Юрія Вишневського саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Юрія Вишневського безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Юрій Вишневський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *