Юліта Ран

Юліта Ран

  • Дата народження: 17.12.1977
  • Країна: Україна

Біографія Юліти Ран

Юліта Ран (справжнє ім’я — Юлія Геннадіївна Тараненко) — українська дитяча письменниця, драматургиня, сценаристка, театральна режисерка, кураторка мистецьких проєктів.

З початком Російського вторгнення в Україну — волонтерка. З жовтня 2022-го — виконуюча обов’язки головного режисера Полтавського академічного обласного театру ляльок (на час перебування головного режисера театру в лавах ТРО ЗСУ).

Є авторкою понад 30 книг для дітей.


Цікаві факти про Юліти Ран розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юліти Ран українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Юліти Ран. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Юліти Ран саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Юліти Ран безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Юліта Ран»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *