Євгенія Сенік

Євгенія Сенік

  • Дата народження: 1986 р.
  • Країна: Україна

Біографія Євгенії Сенік

Євгенія Сенік – письменниця родом із Луганська. Авторка книжок «Przepraszam», «Письмовий стіл», «Країна У, або Казки чужим дітям». Учасниця багатьох мистецьких резиденцій і літературних заходів у Швейцарії та Франції. У своїх творах приділяє багато уваги соціальним темам та пошукам відповідей на екзистенційні питання.


Цікаві факти про Євгенії Сенік розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Євгенії Сенік українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Євгенії Сенік. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Євгенії Сенік саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Євгенії Сенік безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Євгенія Сенік»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *