Вінстон Грум

Вінстон Грум

  • Дата народження: 23.03.1943 — 17.09.2020
  • Країна: США

Біографія Вінстона Грума

Вінстон Грум — американський письменник у жанрі художньої та нехудожньої літератури. Насамперед відомий як автор роману «Форрест Гамп», який у 1994 році під однойменною назвою екранізував Роберт Земекіс. Фільм став культурним феноменом та здобув шість кінопремій «Оскар». 1995 року світ побачив сиквел роману — «Форрест Гамп і компанія». Окрім художньої літератури, Вінстон Грум також писав у жанрі нон-фікшн та зачіпає найрізноманітніші теми, серед яких, зокрема, Громадянська війна в США та Перша світова війна.


Цікаві факти про Вінстона Грума розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вінстона Грума українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Вінстона Грума. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Вінстона Грума саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Вінстона Грума безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Вінстон Грум»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *