Вільям Зінссер

Вільям Зінссер

  • Дата народження: 07.10.1922 — 12.05.2015
  • Країна: США

Біографія Вільяма Зінссера

Вільям Зінссер — американський письменник, журналіст, викладач письменницької майстерності. Класичним підручником з літературної творчості стала його книга з мільйонним тиражем Магія переконливих текстів (1974), в основу якої ліг семінар автора у Єльському університеті.


Цікаві факти про Вільяма Зінссера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вільяма Зінссера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Вільяма Зінссера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Вільяма Зінссера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Вільяма Зінссера безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Вільям Зінссер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *