Вільям Ліндсей Ґрешем

Вільям Ліндсей Ґрешем

  • Дата народження: 20.08.1909 — 14.09.1962
  • Країна: США

Біографія Вільяма Ґрешема

Вільям Ліндсей Ґрешем — американський письменник і автор наукової літератури, чия творчість особливо цінується серед читачів нуару. Його найвідомішою роботою є «Алея кошмарів» (1946), яка була екранізована у 1947 та 2021 роках.


Цікаві факти про Вільяма Ґрешема розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вільяма Ґрешема українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Вільяма Ґрешема. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Вільяма Ґрешема саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Вільяма Ґрешема українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Вільям Ліндсей Ґрешем»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *