Вадим Денисенко

Вадим Денисенко

  • Дата народження: 07.04.1974
  • Країна: Україна

Біографія Вадима Денисенка

Денисенко Вадим Ігорович — виконавчий директор Українського інституту майбутнього, народний депутат VIII скликання. Доктор історичних наук (дисертація про створення авторитарного режиму Віктора Януковича), співзасновник Еспресо TV, співавтор книги про наріжні закони функціонування політики «Політики не брешуть».


Цікаві факти про Вадима Денисенка розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вадима Денисенка українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Вадима Денисенка. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Вадима Денисенка саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Вадима Денисенка безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Вадим Денисенко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *