Тала Владмирова

Тала Владмирова

  • Країна: Україна

Біографія Тали Владмирової

Тала Владмирова (справжнє ім’я Таміла Тарасенко) — сучасна українська письменниця.

«Зозулята зими» — перший завершений роман. До цього вона публікувала свої твори — від містичних історій до дитячих казок — у періодичних виданнях та альманахах та розміщувала їх на літературних сайтах. Вона високо цінує українську міфологію і щиро вважає, що найнезвичайніше і найцікавіше відбувається зовсім поруч.


Цікаві факти про Тали Владмирової розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тали Владмирової українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Тали Владмирової. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Тали Владмирової саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Тали Владмирової безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Тала Владмирова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *