Сильвія Лінстедт

Сильвія Лінстедт

  Біографія Сильвії Лінстедт

  Сільвія Віктор Лінстедт — письменниця, художниця та фахівчиня з трекінгу тварин. Її творчість — як художня, так і нехудожня — ґрунтується на міфах, екології, фемінізмі та біорегіоналізмі.


  Цікаві факти про Сильвії Лінстедт розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

  У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сильвії Лінстедт українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

  У нас зібрані всі найвідоміші твори Сильвії Лінстедт. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

  У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Сильвії Лінстедт саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

  Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Сильвії Лінстедт безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

  Відгуки на письменника «Сильвія Лінстедт»

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *