Сьюзін Нільсен

Сьюзін Нільсен

  • Країна: Канада

Біографія Сьюзін Нільсен

Сусін Нільсен — канадська письменниця книжок для дітей, підлітків і молоді. Вона отримала нагороду Генерал-губернатора та нагороду Канадської бібліотечної асоціації «Книга року для дітей» у 2013 році за свій роман для молоді «The Reluctant Journal of Henry K. Larsen», який розповідає про наслідки шкільної стрілянини.


Цікаві факти про Сьюзін Нільсен розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сьюзін Нільсен українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Сьюзін Нільсен. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Сьюзін Нільсен саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Сьюзін Нільсен безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Сьюзін Нільсен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *