Стівен Чбоскі

Стівен Чбоскі

  • Дата народження: 25.01.1970
  • Країна: США

Біографія Стівена Чбоскі

Стівен Чбоскі — американський письменник, сценарист і режисер. Насамперед відомий як автор підліткового роману виховання «Привіт, це Чарлі! або Переваги сором’язливих», який увійшов до списку бестселерів за версією газети «Нью-Йорк таймс». Окрім того, Чбоскі став сценаристом та режисером однойменної екранізації, знятої за участі Логана Лермана, Емми Вотсон та Ерзи Міллера. 2005 року написав сценарій для фільму «Богема», а 2017 року — для музичного фільму-фентезі «Красуня і Чудовисько» (у співавторстві з Еваном Спіліотопулосом). У 2006—2008 роках транслювався серіал «Єрихон», співзасновником, співавтором та виконавчим продюсером якого став Чбоскі. Нещодавно Чбоскі також став режисером сімейної драми «Диво», знятої за участі Джулії Робертс, Овена Вілсона та Джейкоба Трембле.


Цікаві факти про Стівена Чбоскі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Стівена Чбоскі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Стівена Чбоскі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Стівена Чбоскі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Стівена Чбоскі безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Стівен Чбоскі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *